Благодарност за општествената одговорност и поддршка до Јосиба Протект

Благодарност до Josiba Protect кои ја поддржуваат континуираната едукација на децата со ПОП наспроти здравствената криза.

Благодариме Алкалоид!

Голема „посебна“ благодарност до нашите пријатели Alkaloid AD Skopje за покажаната општествена одговорност за најранливите групи во време на пандемија.

Благодарност до нашите пријатели Интернационално училиште Нова

Поддршката од нашите пријатели - NOVA International Schools / Интернационалното училиште НОВА - значи многу за нашите ученици, родители, наставници!